Hakkımızda

“Mutlu Tavuklar, Sağlıklı Yumurtalar”

icon

Vizyon

Paşaköy Mar Tavuk Çiftliği , ülkemizin ve dünyanın en iyi yumurta markası olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda en son teknolojik ekipmanların üretim sürecine dahil edilmesinden, yetkin ve deneyimli personelin istihdam ve yetiştirilmesine kadar geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdürmektedir.

icon

Misyon

Paşaköy Mar Tavuk Çiftliği, her zaman daha iyisini ortaya koymak ve daha iyisine ulaşmak felsefesini gözeterek, lezzetli yumurtalarının her sofraya ulaşmasını misyon edinmiştir. Bu anlamda çalışanlarına ve müşterilerine saygılı olmayı ve iyi bir işbirliği içerisinde daha kaliteli yumurtalar ile günlere başlamayı ilke edinmiştir.

icon

Değerlerimiz

Önce gıda güvenliği ve çevreye saygı bilinciyle hareket ederek, tüm üretim sürecinde tavuk ve yumurtalar üzerinde gerçekleşen işlemlerde dürüstlük ve şeffaflığı gözetmek şirketimizin temel prensiplerindendir. Tutku, samimiyet ve dürüstlükle en lezzetli yumurta için varız.

MAR Construction ve MAR Collection kuruluşları gibi, Bir Mehmetali Refikoğluları projesi olan, Paşaköy MAR Tavuk Çiftliği, tamamen doğal ve hijyenik ortamda “Gezen Tavuk” anlayışıyla üretim yapmaktadır. Paşaköy’ün doğal ortamında büyütülen tavuklarımız, stresten uzak ve mutlu yetiştikleri için yumurtası da sağlıklıdır. Uzman ekibimiz tarafından her aşaması incelenerek güvenle size ulaştırılan her yumurtanın hikayesinde Mutlu, özgür, doğal ve hijyenik tavuklar vardır.

70185473_111603316886569_2277037432358567936_o

Çiftlikten sofralara gelen doğal lezzetin sırrı

Yumurtalarımızın sırrı tavuklarımıza sunulan mükemmel bir yaşam alanı ve tamamen doğal bitkisel yemlerdir. Tavuk yemlerini kendi tesislerimizde üretilrn doğal bir beslenme planıyla yumurta tavuklarından en güzel verimi elde etmektedir. Bilgisayar destekli en son teknolojik cihazlar kullanarak tavukların iklimlendirme, barınma, yem verme ve yumurta toplanma işlemleri yapılmaktadır.